KONST / Litografier / Färglitografi 12861319
nr 1286 1319
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, "Stockholms hjärta", EA-upplaga. Motivet: 31x44cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:29:10
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann